Bursa Nilüfer Protestan Kilisesi olarak insanların; Tanrı’ya tapınmaları, Tanrı’nın Kutsal Kitap’ta ki kurtuluş tasarısını anlamaları İsa Mesih’e olan imanlarında gelişmeleri ve O’nun sevgisini deneyim etmeleri için sunduğumuz hizmetler hakkındaki bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

img

Pazar Tapınması

“Tanrı’ya ezgiler söylin, adını ilahilerle övün.” Zebur 68:4
Tanrımıza Tapınmak ve Övgüler Sunarak O’nun Huzuruna Girmek için Her Pazar bir araya geliyoruz.

img

Dua Hizmeti

“Bütün insanlar için dilekler, dualar, yakarışlar ve şükürler sunulsun.” 1.Timoteos 2:1
Rabbimiz’in buyruğu uyarınca sorunlarınız ve problemleriniz için dua etmek istiyoruz.

img

Soru - Cevap Hizmeti

Hristiyanlık inancı ve İncil ile ilgili sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız. Sorularınız için sayfanın altındaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

img

Hristiyanlar için Temel Dersler

Mesih’le ilgili ilk öğretileri aşarak yetkinliğe doğru ilerleyelim. İbraniler 6:1
İsa Mesih’e iman eden bir kişinin ruhsal hayatında doğru bir temel atabilmesi için İsa Mesih’i nasıl takip edeceğini öğrenebileceği 6 haftalık temel dersleri sizlere sunuyoruz.

img

Kutsal Kitap Keşfetme Çalışmaları

Tanrı’nın Kutsal Kitap’ta ki Kurtuluş Tasarısını Keşfedebileceğiniz 9 Haftalık Çalışma Serisini Sizlere Sunuyoruz. Kutsal Kitap Tanrı’nın düşüncelerini, insanın durumunu, kurtuluş yolunu, günahkarların uğrayacağı sonu ve iman edenlerin mutluluğunu anlatır. Öğretileri kutsaldır, buyrukları bağlayıcıdır, kararları değişmezdir. Bilge olmak için onu oku, güvenlik için ona inan, kutsal olmak için onu yaşa. Kutsal Kitap senin yoluna ışık, ruhuna besin, canına tesellidir.